Hareketlenme Zamanı

Bu hafta güçlü bir yakıtla harekete itilim içindeyiz. Human Design sistemine vakıfsanız bilirsiniz KÖK merkezi hareketin yakıtını üretir. Biz de bu yakıtla iki şekilde harekete geçeriz ya strese girip acele içinde korkularımızın mağduriyetiyle harekete geçeriz ya da yaratıcılığımızla harekete geçeriz. Çünkü kök merkezi bir motor merkezdir ve bir baskı oluşturur harekete atılmak yola çıkmak için bedensel bir baskı yaratan adrenalini üretir. Bu baskı aslında hadi yeni bir şey için harekete geç yeterli yakıtı gerekli adrenalini ürettim diyen bir baskıdır. Ancak vücutta hissedilen bu baskıdan kurtulmak çabası stresi, yeni bir şeyi bulma gayreti fırsatı yaratır.

Bu hafta kök merkezinden solarpleksusa doğru bir hareket var. Yani yeni bir deneyim farkındalığını kışkırtan enerjilerle etkileşim halindeyiz. Kapı 39 kışkırtma enerjisi. Kışkırtma etkileşimiyle hissedilen baskıdan kurtulma çabasına girmek korku ve öfkeyi tetiklerken yeni bir şeyi bulma gayreti arzuları harekete geçirir. Baskı aynı baskıdır ve nasıl ele aldığına göre değişen bir hareketlenme içerir.

Buradaki hareketlilik bulaşıcıdır; Diğerlerinin de yaratıcılığını ve özgürlüğünü kışkırtmaya eğilimlidir. Bir örnek vermem gerekirse baskı stres olarak ele alındığında diğerlerini kırmaktan üzmekten çekinen bir tür korkuya dönüşür. Bu korku diğerlerini kışkırtır ve kırılan üzülen kişinin kendisi olur. Ya da öfkelendirmekten korkuyorsa öfkelenen kendisi olur çünkü hissettiği baskı kışkırtmaya hareketlendiren bir baskıdır ve er ya da geç bir yerde harekete geçmelidir. Baskı sevgi ve umut olarak ele alındığında diğerlerindeki sevgi ve umudu kışkırtır. Hareketlenmenin baskısı hiçbir şeye yardım edemez sadece daha fazla harekete doğru bir itilim yaratır.

Kısacası sevgili okur, bu hafta yaşadığın gerilimler, dirençler, korkular ve sevgi ve umut kışkırtılıyor sen hangisinin kışkırtılmasına izin vereceksin, hangisinin yeşermesi için fırsatlara kapını açacaksın ve hangi farkındalıklarla içine kilitlendiğin frekanslardan daha yüksek frekanslara çıkma gayretine gireceksin tamamen sana bağlı. Bugün daha yüksek frekanslar erişmek zihnin mahkûm ettiği hapishanelerden kurtulmak için harekete geçme vakti. Siz seçiminizi yapın; içinizde beslenmesini istediğiniz her ne varsa bırakın kışkırtılsın ve açığa çıkıp harekete geçerek daha büyük farkındalıklar kazanmanın yolunu açsın.

Her neyi seçerseniz seçin için de umut olsun. Çünkü asıl doğru içinde her daim umut olandır. İçinde korku olan hiçbir şey doğru değildir. İçinde öfke olan hiçbir şey doğru değildir. İçinde sevgi olan her şey doğrudur. İçinde umut olan her şey doğrudur.

Unutmayın şimdi şu anda kendi doğrularınıza doğru kışkırtılıyorsunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.