Merkezler Benlik Merkezi

Human Design sisteminde insan vücudunun tam ve kaliteli bir yaşam sürmesi için gerekli tüm enerjinin dağıtılmasının ve dönüştürülmesinin gerçekleştiği Dokuz Merkez bulunur.

Merkezlerin her birinin kendi sorumluluk alanı var.

Her sorumluluk da merkezlerin insan vücudunda ki hareketini gösterir.

Dokuz merkezden G merkezinin hareket sorumluluğu benlik – kimlik merkezi olarak adlandırılır.

G merkezi, Yüksek Benliğin evi. Burası, bireysel enerjinin yaşamın akışıyla birleştiği yer, evrenle olan göbek iletişim kordonumuzdur. Sahip olduğumuz sevgiyi, gitmemiz gereken yönü, bulmamız veya açmamız gereken yolların neler olduğunu bilen ve maddi dünyada sahip olduğumuz öz benliği barındıran merkezdir.

Eğer zihinle kararlar vermiyorsanız diğer 8 merkez G merkezinin sahip olduğu sevgi – yön – yol bilgileri doğrultusunda ilerler.

Sahip olduğunuz bedeni bir araç olarak hayal ederseniz G merkezinde sizin için gitmeniz gereken yolları ve yönü bilen bir Şoförünüz olduğunu da hayal edebilirsiniz.

Her kişinin kendine has bir GPS ( uydu navigasyon sistemi) sistemi vardır. GPS’nizin kullanımını bir kez öğrendiğinizde hayatınızda çıkmaz sokaklar kalmayacaktır.

G merkezini kavramak için Atölye çalışmalarına katılabilir veya kişisel benlik analiz raporlarınızı alabilir ya da bireysel seans çalışması talep edebilirsiniz.

Benimle iletişime geçin

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor