Kendin Olma Sanatı Eğitimi

Kendin Olma Sanatı Eğitimi İçeriği

72 Haftalık eğitim süresi

Haftada bir gün, saat: 20.30 – 22.30 arası

Katılımcı sınırı vardır, katılım koşulu yoktur.

Daha önce Human Design veya Gen anahtarları eğitimi almış olsanız da olmasanız da katılabilirsiniz.

Rehberiniz: Nalan Kahraman

Kayıt için Whatsapp iletişim: 0 (534) 249 53 50

ÜÇÜ BİR ARADA REHBERLİK UYGULAMALARI

Kurban bilinci farkındalığından Özgürlük bilinci farkındalığına
Neden, Niçin, Niye sorularından Nasıl sorusuna
Ben, potansiyelinden Küresel potansiyele
Ben, nasıl aydınlanıyorum bakış açısından insanlığımız nasıl aydınlanır bakış açısına

GEÇİŞİN YOLCULUĞUNDA KENDİN OLMA SANATI

DNA’NIZDA SAKLI OLAN YÜKSEK FREKANSIN KİLİDİNİ AÇMAK

Hayatınızı düşük frekansta ve hep bir beklentiyle yaşamaktan çıkıp ne yapmak üzere geldiğinizi keşfedeceğiniz ve neyi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenerek hayatınızı yüksek frekansın rengarenk ve refah dolu günlerini yaşamaya başlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey canlı yayınlara katılmak ve doğum zamanlamanızla yapılan çalışmaların grup içinde dönüşmesine olanak açmaktır.

Rehberliğin temeli Human Design ve Gen anahtarlarıyla kendin olma sanatının üstadı olmaktır.

Bu rehberlik sisteminde birçok frekans katmanında seyahat ederken, kendin olma sanatına uyanış yolculuğunun ne kadar zengin ne kadar güzel ve ne kadar çeşitli olduğuna dair bir fikir edinmeye başlayarak maddeden ruha hareket eden evrimsel kuvvetin gücünü hissedeceksiniz.

Hedef

Bu dünyaya en yüksek geliş ve gelişim amacımız kendi DNA’mızda ve fiziksel bedenimizde kayıtlı. Her insanın dünyaya getirdiği bir bilinç, bir kalite bir hal ve bu dünyaya getirdiği bir varoluş var.

Kim olursak olalım ister ebeveyn ister hâkim ister öğretmen veya öğrenci olalım hangi kimliği ve mesleği seçersek seçelim bu dünyada kendimize ait bir Öz’le var oluyoruz. Çalışmalarımız bu öze ulaşmanın, bu öze yolculuk etmenin, bu öze dokunmanın oradaki yetenekleri, farkındalıkları bilinci ve potansiyeli açığa çıkarmanın rehberliğini sunuyor.

Niyet

  • Öz’e ait gelişmiş bilinci açığa çıkararak dönüşüme yardımcı olmak.
  • Dünyada ne yapıldığının neden yapıldığının önemini azaltmak, nasıl yapıldığının önemini kazanmak.
  • Tam bir dönüşüm yolculuğuyla bilincin kalitesini değiştirmek.
  • Hayatın akışını rahatlatmak.
  • Kendini şimdiye getirmek.
  • Kendin olma sanatının üstadı olmak

Bu anlamda çalışmalarımız bir aydınlanma yolculuğu tekâmül yolculuğu, gelişim yolculuğu ve tamamlanma yolculuğudur.

“Her gölgenin bir armağanı, her armağanın bir sıddhisi vardır”

NALAN KAHRAMAN

I-ching

5000 yıllık geçmişi olan insanın yaşam döngüsünü mevsimler değişimler doğayla birlikte tanımlayan bir öğreti ve sistem. 5000 yıldır çeşitli şekillerde değişerek aslında hayatın değişim olduğu üzerine kendisi de değişerek gelen bir sistem. Değişimler kitabı olarak adlandırılan I-ching oldukça kadim ezoterik Çin öğretisidir.

Human Design

Ra-uru-hu tarafından duyurulan insanın doğası ile ilgili genetik kodun bir haritasıdır. İnsan tiplerini ve işleyişini tanımlayarak insanın kendini keşfetme sürecini aydınlatan günümüzün en heyecan verici bilgi kaynaklarından biridir.

Gen Anahtarları

Ödüllü bir şair olan Richard Rudd tarafından İnsanın biyolojik genetik kodunu ve canlı hücresini destekleyen aminoasitler arasındaki bağlantıları I-ching 64 hegsagram ile bilinç dışını açıklayan 64 arketiple (ana örnek) ilişkilendiriyor ve Human design sistemini de bu analize dahil edip “gen anahtarları” adı verilen yeni bir değişimler yolculuğunu başlatmıştır.

Bilinç Spektrumu

Düşük bilinç yapısından yüksek ve en yüksek bilinç frekansına geçiş yolculuğunu 3 şekilde ele alır: Gölge – Armağan- Siddhi.

Gölge

Kurban bilincini temsil eder.  En düşük bilinç frekansı. İnsanın en düşük frekansta yaşamasını ve kurban bilincini temsil eder.

Armağan

Dönüşüm frekansı, potansiyel bilinci. ÖZ yeteneğin açılmaya başladığı frekans. Özdeki potansiyelin yüksek bilinç frekansının açılmaya başladığı yer.

Sıddhi

En yüksek bilinç frekansının aktive edildiği yer. Kolektifle birlikte yükselen bilincin frekansı. Sıddhi de sadece kendi frekansımız yükselmez aynı zamanda kolektifin frekansı da bizimle beraber yükselir. Ne kadar çok kişi yüksek Sıddhi frekansında yaşamaya ve kendini o halde sürdürmeye devam ederse kolektifin frekansı da birlikte yükselecektir.

Tefekkür sanat

Nazik olmaya cesaret isteyen sevgi dolu şefkatli ve sessiz bir yolun tekniğidir. Daha derine bakmayı ve kurban bilincinden özgürleşerek kendin olma sanatını aydınlatan el fenerimiz!

Her hafta yeni bir dönüşümü başlatmaya ve en yüksek frekans bandına yükselmeye davetlisiniz.

Kurban bilincinden kendi bilincinize dönüşümün ve kolektif bilinci dönüştürmenin eğlencesine var mısınız?

Cevabınız “Evet” ise yapacağınız tek şey ailemize dahil olmak için kaydınızı tamamlamak.

Whatsapp: 0 534 2495350

E-mail: bilgi@nalankahraman.com