Tipler Reflektör

Bütün merkezler tanımsız olduğunda tip reflektör.
Hayatı örneklemek; etrafındaki çevrenin kalitesini yansıtmak ve değerlendirmek ister.
Dünyaya ve diğerlerine tamamen şeffaf olur.
Tasarımında tanımlı merkezler bulunmadığından, diğer herkesin tanımını farklı gözlemler. Dünyayı kendi gözleriyle görebilir ve diğerlerini kendilerine geri yansıtır.
Bir ayna gibi ve diğer insanların yansıması da reflektörün algısını sürekli değiştirir. Bir an çok duygusal hisseder, bir sonraki an tüm hisleri gider. Bir an fikirleri ve hayatta nereye gittiğini bilmekle ilgili güçlü bir fikir edinebilir ve sonra tekrar gider, gibi birçok şekilde gözlemlenebilir.

Bu nedenle, arkadaşlarını ve ortaklarını dikkatlice seçmesi çok önemli, çünkü duyguları ve kendisiyle ilgili deneyimleri üzerinde onların büyük bir etkisi olacaktır; yalnızca sevdiği yerlerde olmak – daha da önemli. O zaman doğru insanlarla birlikte olur ve aradığı sevgiyi bulur. Tam tanımsız olmak reflektörü zaman zaman başkalarına neredeyse görünmez hale getirebilir. Tasarımının mekaniğini bilmediğinde, hayal kırıklığına uğradığını hissedebilir. Fakat bu Tanımsız olmakla, doğru bir şekilde nasıl çalışacağını öğrenirse, büyük bir bilgelik için büyük bir potansiyel taşıdığını görebilir. Hayatı örneklemek için burada; Bir diğerini yansıtan olduğunu değil hayattan örnekler sunan olarak kendini algıladığında farklılığını gözlemleyebilir.

Strateji ve otorite geliştirme atölyelerine katılabilir veya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Benimle iletişime geçin

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor