Human Design ile DNA Bilgeliğine Uyanış Atölyesi

Bilgelik DNA kodlarındaki değişimle başlar.

Her gün dünyanın herhangi bir yerindeki bir bilim adamı DNA hakkında yeni ve şaşırtıcı bir şey keşfederek genetiğin, tüm dünyadaki en sıcak ve en yeni sınırlardan biri olduğunun gerçekliğini ispatlıyor. Bilim, Öyle olsa bile, bu alandaki en büyük bilimsel kavrayışlardan bazılarında geleceğimize dair çok ilerlemiş olsa da bilimin aklımıza bir şey kanıtlamasını beklememize gerek yok. Zaten hayatta olduğumuz için DNA’mızın laboratuvarına doğrudan erişimimiz var. DNA’mızın sadece doğru kodu girmemizi beklediğini keşfedilebiliyor. İçsel talimatlara anlayış geliştikçe DNA kodlarını ve programını çalıştıracak ve bize yeni bir beden, yeni bir yaşam ve yeni bir gerçeklik inşa ettiğine tanık oluyoruz çünkü tüm kanıtlar içimizde yatıyor.
Bilimin ispatladığı ve henüz ispatlayamadığı, dinlerin söylediği ancak bir türlü uygulanamadığı, psikolojinin baskıladığı ancak depresyondan çıkaramadığı, felsefenin bakış açılarını sarstığı ancak fark yaratamadığı, insanın debelene debelene içinden çıkamadığı, değişimin döve döve gelme çabasını, enerjinin zıplayış ve çöküşlerinin ve daha trilyonlarca şeyin kanıtı DNA’mızdaki trilyonlarca hücrenin içinde. Tek ihtiyaç DNA’nın bilgeliğine uyanıştır. Çok yakında başlayacak olan DNA bilgeliğine uyanış atölyesi için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz çünkü belirli sayıda çok özel bir çalışmadır.

Human Design ile DNA bilgeliğine uyanış atölyesi:

Sahip olduğumuz beden, hepsi farklı rol ve sorumlulukları taşıyan, yaklaşık 60 trilyon hücreye sahip. Daha da önemlisi, şu anda bedenimizdeki her bir hücre iki temel şeyi yapıyor: Dinliyor ve Cevap veriyor!
Her birimizin bedeninde kimyasal üretimi yapan, bileşkeleri hazırlayan, sunan ve emilim sonuçları yaratan muhteşem bir laboratuvar var. Bu DNA’mızın laboratuvarı ve doğrudan erişimimiz olsa da bu erişimin nasıl bir işleyişte ve yönelimde olduğunu keşfetmeden, doğru anahtarları girmeden, kilitli DNA kodlarındaki veriler açılamaz. Uygulamalı Atölye çalışmasında kendi laboratuvarınıza erişimin ve kullanımın kişisel yöntemlerini keşfederek kullanıma başlarsınız. Böylelikle DNA kodlarınızı ve programını çalıştıracak ve yeni bir beden, yeni bir yaşam ve yeni bir gerçeklik inşa ettiğinize tanık olacaksınız çünkü tüm kanıtlar içimizde yatıyor.
Kafa karışıklığından, anlama anlatma derdinden, kendinizin önüne koyduğunuz güçlerden, depresyon yaratan algılardan ve baskılardan, içine sıkıştığınız bakış açılarından, değiştiremediğiniz kabuslarınızdan, değişime zorlayan çevreden, enerjinizin ne olup ne olmadığından öte kendi hakikatinizin kanıtlarına hücreleriniz aracılığıyla adım adım ulaşabileceksiniz. DNA’nızdaki trilyonlarca hücrelerin her birinden harekete geçtikçe bilgeliğinizin ve varlığınızın coşkusuyla sizi yöneten hayattan çıkıp, kendi hayatını yönetenler kervanına katılabileceksiniz. Tek ihtiyaç DNA’nın bilgeliğine uyanıştır; Ruh halindeki küçücük bir değişim DNA’nın bir cevabını tetiklemek için yeterli çevresel sinyaller yaratacaktır ve uyanış başlayacaktır…
Çok yakında başlayacak olan DNA bilgeliğine uyanış atölyesi için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz çünkü belirli sayıda katılımcıyla yapılacak çok özel bir çalışmadır.

Atölyelerimize katılım için whatsapp hattından ulaşabilirsiniz: 0534 249 53 50