Tipler Manifesting Jeneratör

  • Durdurulamaz enerji
  • Sürekli çalışma
  • Sevdiğiniz şeyi yaparken mutluluk ve uyum
  • Strateji: Cevabı bekle!
  • Öz Benlik: Memnuniyet
  • Öz olmayan Benlik:
  • Hayal kırıklığı, öfke, hüsran, karamsarlık

Human design sisteminde Manifest eden Jeneratör her zaman ayrı bir TİP olarak adlandırılamaz. Bir yandan Manifestör ve Jeneratörün birleşimidir diğer yandan tamamen farklı bir evrenin birleşimidir. Gezegende, insanların %33’ü bu tip kişiliğe aittir ve aura yapısı Jeneratör ile aynı yapıdadır. Jeneratör ile ayırt edici özelliği, Boğaz merkezi ile bağlantılı olan sakral merkezinin varlığıdır. Bu durumda boğaz merkezine bağlı olmayan Sakral merkezli Jeneratörlerden daha güçlü bir tezahür ettirme kapasitesini gösterir.

Sonsuz enerjiye sahipsiniz, daha fazla, daha iyi çalışma yeteneğinizle, her zaman aktif ve üretken olma yeteneğiniz vardır. Öte yandan sakral bağlantılı boğaz merkeziniz yalnızca yapmak için değil aynı zamanda başkalarına niyetleriniz hakkında bilgi vermek içinde bir fırsat sunmaktadır. Aslında buda tezahürün ( gerçekleştirmenin) başlangıcıdır.

Manifest eden jeneratör karakterini oluşturan ve diğer iki tipten ayıran şey sıradan jeneratörlerin aksine sizin insiyatif alabilmeniz aynı zamanda da kendi düşüncelerinize çok güveniyor gibi değil tezahürün başlangıcı ile sakraldan içsel bir yanıt alınması arasında belirli bir duraklamaya dayanmanız yani sabır göstermeniz gerekir. Çünkü sakraldan çıkan cevap hızla tezahürde değişebilir.

Bu durumu basit bir örnekle gözlemleyebilirsiniz: Akşam bir film izlemeye davet edildiğinizi var sayalım, hemen kabul ettiniz – iç sakral “hıhı” diye yanıtladı (Jeneratörler için bu tipik bir durumdur). Bu arada istenen duraklama tezahürün başlangıcı ile alınan “hıhı” arasında başlar. Hazırlanmaya başlıyorsunuz, evi terk ediyorsunuz ama bu filmi izlemek istemediğinizi veya bugün bir yere gitmek istemediğinizi anlıyorsunuz manifest eden jeneratör olarak bu durumda evde kalabilir ve uyum sağladığınız planlarınızın değişimi hakkında diğerlerini bilgilendirirsiniz.

Jeneratör ne yapardı? Evden çıkmaya başladığında aldığı “hıhı” cevabından dolayı duramazdı çünkü alınan cevap yerine getirilmelidir.

Size tavsiyem, “içsel cevabı dinle, kabul et ve sadece dene” sloganını günden güne deneyin ve birçok şeyi keşfedin. Yalnızca sahip olduğunuz bedene güvenmeniz gerekir çünkü hücreleriniz sizin için en doğru kararları verebilecek tüm bilgilere sahip. Hemen hızla harekete geçmeyin kendinize süre tanıyın ve eğer bir bilgi gerçekten size aitse vücudunuz bir saniye için bile sizi yavaşlatmayacaktır.

Birçok kişi bu anlatımları anlamadığını ve ne demek istediğimizi soruyor. Aslında human design temel eğitimini alanlar çok kolay anlıyorlar ve hayatlarına kolayca uyumlayabiliyorlar. Çünkü bir tipin, bir kapının, kanalın aslında tam olarak neyi ifade ettiğini anlamanın tek yolu merkezleri kavramış olmakla bağlantılıdır. Siz bir M.jeneratör olarak bir an önce tüm kapıları- kanalları- human designın sizin için tüm analizlerine sahip olma hızına girerseniz bu hız size hak ettiğiniz bilgileri almanıza engel olacaktır. Bir kişinin tam bir human design analizinin yapılması haftalar aylar sürebilir çünkü human design çok derinden her bir hücreyi okuyabilme potansiyeline sahiptir. Ancak hiçbir analist tek seferde tüm bilgileri veremez, verse de hiçbir kişi bu bilgileri içselleştiremez. Çünkü Bir tek kişi 100 ciltlik ansiklopedi gibidir ve birinci cildi bitirmeden diğer 99 cildi okusanız da havada kalır. Bu durum sizi çok güzel özetleyen bir durumdur. Birinci cildi durup değerlendirmeden diğer 99 cildin peşine düşer ve hayatınızda ki her şeyi tamda bu şekilde yapmaya çalışarak hayatınızı zorlaştırırsınız. Ne zaman durup önce birinci cildi değerlendirip telaffuz etmeye başlarsınız işte o zaman hayatınızı kolaylaştırmaya yaşamı ve kendinizi keşfetmeye başlarsınız.

Diğer tüm tiplerden daha esneksiniz. Manevralar, dönüşler ve hız değişimlerinde mükemmelsiniz. Sürekli değişimler Manifest eden jeneratörlerin özelliğidir ancak baktığınız değişimin dışındaki hayatı kaçırmamanız önemlidir. Orada veya burada olamazsınız aynı zamanda etrafınızdaki dünyadan keyif almayı da başarabilmelisiniz. Durmak ruhunuzda olmasa da yavaşlamanız gerekir ve tasarımınızı keşfetmeniz önemli bir şeyi kaçırmamak için biraz yavaşlamanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Tasarımınızın verileri hayatınızı değiştirecek ve her anınızı maksimumda yaşamaya yardımcı olacak veriler içermektedir.

Tanıdığım birçok M.jeneratör sonsuz arayış içindeler, sadece durup düşünemezler. Kendi cevaplarını durup beklemezler buda olanı birazcık değerlendirmelerine dahi yetmez. Enerjiniz bir kenara çarpar ve bir teklif ya da durum hakkında düşünmenize bile izin vermeyerek sizi savurup atar. Bu nedenle, genellikle çok hoş olmayan maceralara ve durumlara dahil olursunuz. Beklemenizi söylemenin bir anlamı yok, sadece nasıl olduğunu bilmiyorsunuz. Başka bir örnek vermek gerekirse; Bir havuzun soğuk olup olmadığını anlamak için suya atlamak gerekli değildir. Sadece elinizle deneyin. Önce durumun nasıl telaffuz edildiğini öğrenin sonra bekleyin ya da hareket edin.

Hemen harekete geçmek istersiniz bu nedenle çoğu zaman nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı anlamak için bile zamanınız olmaz. Genellikle bu, insan ilişkilerine yansır – bazen çok proaktif (sadece tepki vermekten ziyade gelecekteki bir duruma önceden hareket etmek) olursunuz, ilk adımdan sonra bir şeyleri zorlamak istersiniz, sizin ve diğer kişinin buna ihtiyacı olup olmadığını dahi bilmezsiniz. Oysa diğer kişilerinde kendine has bir tasarımı var.

Sakral’ın Boğaz Merkezi ile olan bağlantısına rağmen, bazen sessiz kalmalı ve beklemelisiniz. Kendinizi dinlemeyi öğrenmelisiniz böylelikle süreç içinde saf Jeneratörler gibi, yüksek hızlarda nerede ve nasıl acele edeceğini gösteren dahili navigasyona sahip olursunuz. Mutlu ve uyumlu bir yaşamın tüm sırları tasarım kılavuzunuzda zaten mevcut – onları ifşa etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Kılavuzun deşifre edilmesi, hayatta yol tarifini almanıza yardımcı olacaktır. Öz ve Öz olmayan benlik davranışları, yaşamınızı nasıl daha iyi organize edeceğinizi büyük ölçüde belirler.


İşlerinizde tükenmeyen bir enerji kaynağı olarak “navigasyonunuzu” dinlemeden çalışırsanız sık sık dün coşkuyla yaptığınız şeyi bugün sevmez olursunuz. Çünkü navigasyonunuzu dinlememiş nasıl telefuz edileceğini görmemişsinizdir. Öte yandan, “kendini” ve kendisini bulamayan M.Jeneratörden daha maksatlı ve çalışkan bir kimse yoktur. İstediğiniz zaman çalışmaya hazırsınız ve sevdiğiniz şeyi yapıyorsanız mükemmel bir sonuç verirsiniz. Bunu bulmak için kendinizle deneyler yapmaya ihtiyacınız var.
Hem iyi bir sanatçı hem de bir fikir üreticisisiniz. Ancak çoğu zaman kendinizden emin olmazsınız. Yaptığınız işe yeterince değer vermiyor ve daha iyisini yapabileceğinizi göremiyorsunuz. Bu şekilde kaç şaheserin yok olduğunu şahsen çok merak ediyorum?

Eğer birinci cildi okuduysanız, birinci basamağın ne olduğunu ifade edebiliyorsanız, navigasyonunuzun farkındaysanız, kararlarınızla eylemleriniz arasında durup ne yapacağınızı veya ne yapmak üzere olduğunuzu telafuz edebiliyorsanız, siz durdurulamaz veya yoldan sapmazlar dansınız, bir zirveye ulaşabileceğiniz doğru enerjilere her zaman sahipsiniz.

Stratejiniz: Yaşamı cevaplamak. Sakraldan gelen “ıhıh” veya “ hıhı” sesleriyle cevabınızı duymayı beklemek ve bu cevabı telafuz ettikten sonra eyleme geçmek.

Günlük egzersizler yaparak stratejinizi pratikleştirebilirsiniz ve gün gelir siz artık hiç ilgilenmeden kendiniz ve gezegen için gerekli olan en doğru yönde ve yolda hareket ettiğinizi görürsünüz.

Strateji ve otorite geliştirme atölyelerine katılabilir veya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Benimle iletişime geçin

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor