Eski kalıpları
dönüştürüp, yeni yollar açalım mı?

Kendine dair yeni bilgiler edinip, bu bilgilerin hayatında yarattığı etkileri beraber gözlemlemek ister misin?

Danışmanlık Al

Uluslararası Human Design okulunun profesyonel lisanslı eğitmeniyim ve üst lisanslar öğrencisiyim.

Human Design öncesinde ben;

Zihnim bedenimi görmediği, tanımadığı, anlamadığı için; hep birilerine hizmet etmeye odaklıydım. Buda beni oldukça agresif, şikayetçi, karamsar ve her daim sorunları olan birisi yapıyordu. Hal böyle olunca da herkesin kullandığı ve bir o kadar da  umursamadığı, hangi işi yapsa sonunda engellenen ve olanlardan  bir kişiliği geliştirdikçe geliştiriyordum.

Human Design sonrasında ben;

Human Design bilgileriyle kendime yönelip deneyler yapmaya başlayınca; kendimi anlayan, dolayısıyla tüm insanları anlayan, herkesin her manada memnun kaldığı, sakin ve yüksek motivasyonlu bir hale geçiş yaptım. Bu geçiş ile birlikte; yaptığı her şeyden memnuniyet duyan, içsel bir huzur içerisinde yaşamaya başlayan kişiliğimi geliştirmeye başladım.

Şikayet yok, öfke yok, hayal kırıklıkları yok, engellenmiş hissi yok, ilgi çekme ihtiyacı yok, saygı ve değer arayışı yok.

Tanışmak için;

İletişime Geç

Human Design’dan öncesinde ben;

Zihnim bedenimi görmediği, tanımadığı, anlamadığı için; hep birilerine hizmet etmeye odaklıydım. Buda beni oldukça agresif, şikayetçi, karamsar ve her daim sorunları olan birisi yapıyordu. Hal böyle olunca da herkesin kullandığı ve bir o kadar da ha umursamadığı, hangi işi yapsa sonundan engellenen ve olan her neyse ondan vazgeçen bir kişiliği geliştirdikçe geliştiriyordum.

Human Design’dan sonrasında ben;

Human Design bilgileriyle kendime yönelip deneyler yapmaya başlayınca kendimi anlayan dolayısıyla tüm insanları anlayan, herkesin her manada memnun kaldığı, sakin ve yüksek motivasyonlu bir hale geçiş yaptım. Bu geçiş ile birlikte; yaptığı her şeyden memnuniyet duyan, içsel bir huzur içerisinde yaşamaya başlayan kişiliğimi geliştirmeye başladım.

Şikayet yok, öfke yok, hayal kırıklıkları yok, engellenmiş hissi yok, ilgi çekme ihtiyacı yok, saygı ve değer arayışı yok.

Tanışmak için;

İletişime Geç

1/3 sakral otoriteli saf jeneratörüm

Eski kalıpları dönüştürüp yeni yollar açabilen, insanlara yön verebilecek
cevaplarla kendini ifade eden bir tasarıma sahibim.

blank

“ İhtiyacımız olan; dış dünyayı ve dış dünyada ki insan zihinlerini analiz etmeyi bırakıp, iç dünyanı ve kendi zihnini analiz etmeye başlayan bir kişilik. ”

Nalan Kahraman

Kişisel Gelişim Uzmanı

Human design eğitimine başla

Human Design sisteminin giriş eğitimi Tasarımını Yaşa (LYD) eğitimidir. Tasarımını Yaşa (LYD) eğitimi aynı zamanda; sertifikasyon sürecinin başlangıcıdır.

Benim ile Görüş
blank
  • Hızlı bilgi paylaşımı

Whatsapp ve sosyal medya üzerinden benimle iletişime geçebilirsin

Tasarımını daha iyi anlamanı ve gözlemlemeni sağlayacak bilgilere erişiminin olacağı sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsin.

0232 335 00 35

Human Design nedir?

Kişinin kendi doğasından gelen özelliklerini görmesini ve öğrenmesine olanak tanıyan bir araçtır… Daha fazlası bilgi için tıklayınız.

blank

Tasarımını Yaşa (LYD) eğitimi nedir?

Human Design sisteminde sertifikasyon sürecini başlatan ilk eğitim; online olan LYD eğitimidir… Daha fazla bilgi için tıklayınız.

blank

Tasarımını yaşamanın hissettireceği özgürlükle tanışmak ister misin?

Benim ile Tanış