Kömürü bul, Elması parlat!

Bugün transit etkileşimlerinde yılın son etkilerini, son fırsatlarını, son arınmalarını kolayca hayatınıza uyarlayabilmeniz ve daha fazla katkı olmak için küçük ve önemli bir detayı paylaşarak başlıyorum.

Human design debi derya bir teknik, ucu bucağı ve eğitim süreçleri bitmeyen bir teknik. Ancak tekniğin özü Human Design merkezlerinin yapısında yatar; Temel yapı taşları, merkezlerdir. Merkezler anlaşılmadığında geri kalan her bilgi havada kalır veya zihni besleyerek bir müddet cazip kılar daha sonra rafa kalkar ya da diğerlerine Show amaçlı bir araca dönüşür.

Eğer benim paylaşımlarımı hayatınızda uyarlayabiliyorsanız, ne dediğimi kavrayabiliyorsanız ve hayatınızı iyileştirmeye götürebiliyorsanız Human Designı ve merkezleri anlamışsınızdır.

Human Design: kendi potansiyelinizdeki yetenekleri uyandırmak ve benzersizliğinizi fark etmeye ve fark ettirmeye yönlendiren bir teknik.

Merkezler: fonksiyonları ve yapıları ile potansiyelinizin ya da bilgeliğinizin uyanmayı beklediği aynı zamanda zihnin başkaları gibi olmaya, illüzyona yani yanlışa çeken yetenekleri de tanımlar.

Baskı merkezleri BAŞ ve KÖK merkezi Human Designda ya da hayatınızın herhangi bir alanında düşünmek veya harekete geçmek için baskı yaratır.

Aklınızda cevap arayan onlarca akışla baskı yaratarak nasıl düşüneceğinizi seçmeye yönlendiren baş merkezinizdir. Baş merkeziniz tanımlıysa birkaç olasılık arasından seçer, tanımsızsa sonsuz olasılıklar arasından seçer. Düşünceleriniz başkalarının davranışlarıysa ve başkaları gibi yaşamayı seçersiniz, kendi potansiyelinizse kendinizi düşünmeyi seçersiniz.

Bedeninizde direnç ve gerilim yaratarak diğer bir deyişle stres yaratarak, harekete geçme “motivasyonunu seç” diye baskı yaratan kök merkezinizdir. Kök merkezi tanımlıysa birkaç, tanımsızsa sonsuz olasılıklarda motivasyona sahip olabilirsiniz. Motivasyonunuz korkuysa korkmaya yönelik hareketleri seçersiniz, iyileşmekse iyileşmeye yönelik hareketleri seçersiniz.

Eğer hala ben kimim? şimdi ben yapacağım? nasıl çözeceğim? Benim kanallarım ne diyor? kapılarım ne diyor? gibi sorularınız varsa tek bir olasılığa odaklanın “kendi potansiyelimdeki yetenekleri nasıl uyandırıp, benzersizliğimi nasıl görebilirim?”

Bu sabah saatlerinde arka frekanslarda çalışmaya başlayan transit geçişleri motivasyonunuzu seçmek için harika bir frekans yayıyor. Meydan okuyan bir canlılık neşe, sevinç coşkusunu barındırıyor; Kendi hayat alanımızda iyileşme, şifalanma ve derinleşme enerjisi taşıyor.

Şifalanmak, iyileşmek sınırları aşmak, maneviyata dönmek, içinizdeki potansiyeli uyandırmak için canlılık fırsatı var.

Kendi içinizde uyandırma fark etme değiştirme yeteneklerini canlandırmak için umut var.

Kibir kıskançlık, ihtiras, kıskançlık, intikam duygularının dışavurumuyla zehirlenen duyguları arındırmak için sevinç var.

Tekrar arınmak tekrar öz benliğinle bağını kurmak ve dengeyi bulmak için kendine hizmet etmeyi, kendine yatırım yapmayı seçmek var.

Kendi bedenindeki kendi davranışlarında ki dengeye geçmek var…

Kendi doğana saygı duymak, kim olduğunu keşfetmek, kendini sevmek başkaları gibi olmayı bırakmak var.

Kendini aynalarda veya başkalarında aramak yerine içindeki benzersizliği ifade eden potansiyelinde aramak var.

Öz sevgini kendinle olan ilişkini ve başkalarıyla olan ilişkilerini değerlendir, kendi gerçeklerini gör diyen arka plan frekansları çalışmaya başladı.

Kendinizle olan ilişkinizi “fark et ve sorumluluklarını al, kendinle olan ilişkine yatırım yap” diye sizi canlandıran ve neşelendiren bir motivasyon dürtüsü var.

Kendisiyle olan ilişkilerinin sorumluluklarını almayanlar, kendisine yatırım yapmayanlar içinse streste yükseliş ve memnuniyetsizlikle “mutlu olmak benimde hakkım” gibi artık safsataya dönüşen dramın içinde kaybolabilirler. Çünkü kendini revize etmek, kendine bakmak başka bir şey, başka birine benzemeye çalışmak bambaşka bir şey.

Kıymetli olan, farklı ve nadir olandır. Başkalarıyla aynı olmak bir değer taşımaz.

Elmas neden kıymetli çünkü nadir bulunur. Yerin altında bir kömür olarak keşfedilir ve parlatıldıkça parlayan bir ışıltıyla herkes tarafından albenisi oluşur.

Günümüzde emek vermeden, gayret göstermeden, hala içinde duran elmas kömürüne erişmek için harekete geçmeden, birbirine benzemeye çalışan bir topluluk var üstelik “ben niye fark edilmiyorum” diyen yaygaracı bir topluluk.

Kendinle olan ilişkini güçlendirmek için yılın son enerjileri olarak haftaya gelecek olan mücadele girişiminden önceki CANLANMAYI al ve fırsata çevir!

Olumsuz düşünceler, ön yargılar, şekilcilik, cinsiyetçilik artık bitmeli herkes olduğu gibi güzel olduğunu keşfetmeli.

2022 de insanlığı bekleyen olası tahminler arasında Zihinsel ve iletişimsel savaşlar var gibi duruyor. Kendi potansiyeline uyanmayanlar arasındaki bu savaş, bilgi ve bilim üzerine, teknolojiye dair “doğru bilgiye karşı yanlış bilgi savaşı” gibi duruyorken şimdi ayağa kalkın arka frekansın size sunduğu “meydan okuyan canlılığı” alın ve kendinize yatırım yapmaya başlayın ya da gelecek yılın hangi bilgi geçerli savaşına dahil olun.

Seçim sizin ya farklılıklarınıza ya da herkese benzemeye devam eden alışkanlıklarınıza yatırım yapın; düşünün veya harekete geçin. Ya da Kendi benzersizliğinize yatırım yapmaya başlayacağınız mucizevi bir hafta sonu diliyorum.

Kendi kömürünüzü çıkarın ve elmasa dönüşmek için meydan okuyan canlılığı kucaklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.