Kod 62 Detaylar

Birçok sistemde 64 kapı – 64 arketip – 64 gen – 64 heksagram – 64 sembol gibi isimlerle yer alan ve insan yapısını tanımlayan 64 ilkeyi biliyorsunuz. Her birini birleştirerek KOS anlayışını geliştirdiğimizde 64 KOD olarak ifade buldu. Bundan böyle kod olarak tanımladığımızda bildiğiniz tüm 64 yapısını bir arada inceleyebilirsiniz.

Bu hafta güneşten dünyaya akan nötrino akışında en yüksek etkileşimlerimiz 62 KOD tarafından geldiğini gösteriyor.

KOD 62, Detaylar- kişiler- ayrıntılar ve gerçeklerle ilgilenir ve bunlara karşı çok dikkatli olmayı destekler. Ayrıntıların mantığını görmek ve başkalarına açıklayabilmek isteğini kuvvetlendirir.

62. Kod, dikkatli ve ayrıntılı bir görünüme ihtiyaç duyduğumuz yerlerde iyidir; Durumla ilgili görüşleri doğrulamak için her zaman ikna edici gerçekler ve kanıtlar getirebilir, ayrıntıları, sözlerin mantıksal olarak kusursuz görünmesi için organize edebilir.

62. Koda sahip olduğunuzda veya transitler aracılığıyla etkileşime girdiğinizde avantajı, en zor durumda bile, başkaları tarafından görülmeyen küçük nüansları ve detayları fark edersiniz. Kod 62 enerjisi, en zor ve karmaşık olanı yetenekli bir şekilde açıklayabilir, açık ve gerçek bir şekilde açıklayabilir, henüz isimlendirilmemiş olanlara yeni isimler verebilir. Kod 62, durum ve gerçekler hakkında ayrıntılı bir vizyona sahip olmayı da destekler, ancak gerekli bağlamda yapılandırılmazsa, her şeyi tek bir bütün halinde birleştirecek formüle ulaşamaz. Ayrıntılar ve gerçekler toplanır herhangi bir kavramı veya bilgiyi parçalara, alt konulara böler ve böylece daha ayrıntılı ve olgusal bir anlayış, araştırma ve veri toplama için temel oluşturur ancak bu ayrıntıları tutarlı bir görüş halinde nasıl organize edileceği anlaşılamaz. Örneğin, Ağaçları görebilse de ağaçların arkasındaki ormanı göremez çünkü dikkat detaylardadır.

Böyle bir transit etkileşiminin veya 62. Kodda daimi sahip birinin ayrıntılara, nüanslara, gerçeklere inanılmaz derecede özen gösterir ancak detaya olan sabitlenmeyle bütünü kaçırır ve kaçırdığını da bir türlü göremez. Gördüğü detay ile mantığını bulduğu anladığı şeyle bir sonuç çıkarmaya çalışıldığında işler oldukça karışır. Bir kaynağa bir bilgiye dayandırmak istedikçe geçmiş benzer deneyimlerle eşleştirmeye çalıştıkça büyük bir kaos havuzunu doldurmaya ve devam ettikçe yüzmekten yorulmaya hatta nefessiz kalmaya doğru debelenip durur. İçinde bulunduğumuz çağ kuantum çağı ve NALAN KAHRAMAN 13.07.22 KOS artık biliyoruz ki her şey daha büyük bir bütünün sadece bir parçasıdır. Tek bir parçanın tüm detaylarını görmek gerçekliğini ortaya çıkarmak muhteşem bir yetenektir ancak daha büyük parçasıyla birleştirmeden ele alıp bir yere yerleştirmekse büyük bir yeteneksizliktir. Çünkü 62. Kod tek bir parçanın açıklamada doğrudan mantığa ve gerçeklere atıfta bulunabilirken yani ağacın ormanın içinde onlarca ağaçtan sadece bir tanesi olduğunu ve diğerleriyle birleştiğinde ormana dahil olduğunda farklılıklarının olabileceğini bir türlü göremez. Tüm ayrıntılara sahip olunabilir, ancak onlardan tutarlı bir görüş ve vizyonun nasıl toplanacağı ancak diğer parçalarla birleştirildiğinde görünür. Detaylara hâkim olmak sonuca vakıf olmak anlamına gelmez. 62. Kod ile tüm detaylar görünebilir ancak bu detaylardan bir sonuç çıkarmak ise tüm hayatı kilitleyebilir. Bir şeyi yapabiliyor olmak onunla alakalı her şeyin uzmanı olmak anlamına gelmediğini kabul etmek gerekiyor. İşte o zaman 62. Kod ile konuşamama, anlatamama, anlaşılamama gibi tüm insani dertler biter. Ancak detayı gördüğü için tüm her şeyi bildiğini sanmaksa anlatmayı ve anlamayı zorlaştırır, anlaşılmanın ve hatta anlatılanları anlamanın ciddi bir şekilde sınırları oluşur ve genellikle tüm dünya tepe taklak olur. Kördüğüm içinde debelenmelerin bir türlü sonu gelmez.

62. kod ile çok önemli bir şey keşfedilir kimsenin görmedikleri görünür ve doğal olarak bunu hemen sonuçlandırmak ve başka keşiflere geçmek istenir en çokta birileriyle paylaşılmaya can atılır. Bu çok doğal, çok insani, çok iyilikseverlik bir hal ancak tek başına hiçbir işe yaramaz. Bu tıpkı şeye benzer bir ağacı alıp ana caddenin tam göbeğine dikip sonrada bak ben orman yaptım demek gibi bir şey olur. Ancak sabır olursa o ağacı dikecek doğru yer bulunur ve devam ettikçe ormana dönüştürülecek fırsatlar akmaya başlar. Çünkü artık bir alan vardır ve o alana kimlerin gelip ağaç fideleri yerleştirebileceğini görmek ve onlarla paylaşmak vardır. Herkesle değil o alanı yapılandırabilecek olanlarla paylaşım vardır. Kendi içinde hemen şimdi olsun gitmiştir, olacak mı olmayacak mı bitmiştir. Beni kimse anlamıyor bitmiştir. Ben anlamıyorum bitmiştir.

Bu hafta her birimiz için doğru yere doğru ağacı dikmek için güneşten gelen muazzam bir destek var ve hep birlikte bir orman yaratabiliriz. Ağaç ve orman tabi ki bir metafor ancak bu metaforu bu hafta hayatınızdaki her şeyle birleştirerek birçok sorununuzdan arınabilir veya kolektif bilince kilitlenmiş birçok kalıptan arındırabiliriz.

Detaylarını gördüğümüz ve keşfettiğimiz her ne varsa onun gelişim ve birleşim sürecine teslim olmak ve bir sonuç bir mecburiyet sınırları koymamak sonsuzluğun birçok kilitli kapılarını ardına kadar açacaktır.

Düşüncemizin niteliği her zaman gerçekleri kavrayışımıza bağlıdır, ancak tüm gerçekler eşit değildir. Tüm ayrıntılara sahip olabileceğimizi hatırlamakta fayda var, ancak sabır olmadan, onları şu anda ifade edilmek üzere uygun yapısal bağlamlarına koyamayabiliriz.

Kendi düşünce akışınızı görmeniz ve kendinizi içine kilitlediğiniz düşünce sıkışıklığından özgürleştirmeniz dileğim.

Sevgiyle kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.